Salı

Evlilik Teklifi

İstisnasız her seferinde. O her görüş alanıma girdiğinizde. Yürüyüşünüz. Kapıdan girişiniz. Yüzünüz.. Sahi ne güzel yüzünüz. Ne keskin, ne yakışıklı o her mimiğiniz, her bir çizginiz. Sonra beni görüşünüz.. Sonra... Kelebeklerim kozadan çıktı çıkacak. Yine aynı his.
Koşa koşa.. Uça uça.. Haykırırcasına.. Ölür gibi.. Yaşar gibi.. Muazzam.. Tamamen olması gerektiği gibi. Hakettiği gibi. Tek. Yek. Tamamıyla beklenildiği gibi ve mantıklı ve DE-Lİ-RİRRR-CESİNE VE AKLIMI KAYBETMEKTEN KORKMAZCASINA VE HER ŞEYİ GÖZE ALIRRR-CASINA VE.. VE SİZE.. SİZE ÇILGINCASINA AŞIĞIM!

Yine de çok sakinim.

Söndürmek üzere bir sigara yaktım ve kafamın içinde volta atıyorum. Gerekirse dillere destan bir kahramanlık yapıp adımı hak edeceğim günü bekliyorum.
O güne kadar size söz, diyezimi bemolümü göstermem kimselere. Akorumu iyi yapıp, arpejimi kullandırtmam ellere. Siz de bırakın diğer adayları, boşa zaman kaybetmeyelim. Merak etmeyin, ben size hepsini markelerim.
Yağ satarım, bal satarım. Ustamı kendi ellerimle öldürmek pahasına da olsa yine yuvamızı kurarım. Biliyorum kulağa çılgınca geliyor, sürekli tekrarlıyorum ama size çok mantıklı aşığım. İnanmazsanız sağlamasını yapayım?
Pirim, gönlümün sultanı, aşkınızdan abdal oldum. Hakikati buldum, bi sizden vazgeçemez oldum. İşleyin artık demirlerimi de ışıldasın.

En Derin Kaygılarım ve En İçten Emeklerimle
Mutlu Ceren

0 yorum: